Maszyny dla przemysłu spożywczego

A A A A

TSN Maszyny dla przemysłu spożywczego

TSN Maszyny dla przemysłu spożywczego

TSN Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką córką niemieckiej firmy Scharfenberger GmbH & Co. KG, która jest obecna na rynku maszyn przetwórczych i w branży sokowniczej od ponad 80 lat.  Dzięki temu w TSN Sp. z o. o. pracują doświadczeni pracownicy wyszkoleni przez naszego niemieckiego partnera.

Doświadczenie pozwala dopasować nam nasze możliwości do indywidualnych potrzeb Klientów. Posiadamy nowocześnie wyposażone biuro konstrukcyjne oraz park maszynowy na najwyższym technologicznym poziomie. Dzięki temu gwarantujemy naszym Klientom najlepsze jakościowo i technologicznie produkty i usługi. Zespół wykwalifikowanych projektantów, w ciągłym kontakcie z Klientem, pracuje nad każdym projektem. Wspólne zaangażowanie przekłada się na znaczący wzrost efektywności, co pozwala nam budować relacje z Klientami oparte na wzajemnym zaufaniu. Najwyższa jakość i zadowolenie Klienta jest naszym nadrzędnym celem.

Do produkcji dobieramy certyfikowanych, sprawdzonych dostawców. Nasze procesy produkcyjne jak i technologiczne przebiegają w zgodności z międzynarodowymi standardami i normami. Cenimy długoterminową współpracę z Klientami i dostawcami. Dokładamy wszelkich starań aby czas realizacji zamówień był jak najkrótszy.