Czym zajmuje się TSN?

Czym zajmuje się TSN?

Firma TSN Sp. z o.o. jest spółką córką niemieckiej firmy Scharfenberger GmbH & Co. KG oraz jej jedynym przedstawicielem w Polsce. 

Firma Scharfenberger to jeden z największych producentów maszyn i urządzeń dla winiarstwa na świecie. Działa na rynku branży winiarskiej nieprzerwanie od ponad 90 lat. W 1971 roku stworzyła pierwszą na świecie w pełni zautomatyzowaną, sterowaną elektronicznie prasę EUROPRESS do tłoczenia soku z winogron.

Firma TSN Sp. z o.o. powstała w 2002 roku i ma siedzibę w miejscowości Targowisko koło Krakowa. Z małego, 20-osobowego przedsiębiorstwa rozrosła się obecnie do dużej, 80-osobowej firmy i przejęła rolę jedynego dla firmy macierzystej zakładu produkcji podzespołów do maszyn i urządzeń dla winiarstwa i sokownictwa

Głównym zadaniem spółki w Polsce, oprócz produkcji części mechanicznych do pras i urządzeń służących do transportu, dozowania i selekcji winogron, jest kompleksowe wyposażenie polskich winiarni. Obecnie w Polsce naszymi urządzeniami cieszy się kilkudziesięciu winiarzy. Jesteśmy również niezawodnym partnerem w zakresie obróbki stali nierdzewnej. Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje projektowanie z wykorzystaniem technologii: cięcia laserowego, gięcia i zwijania, spawania, szlifowania powierzchni blach oraz obróbki strumieniowo-ściernej kulkami nierdzewnymi.

Profesjonalizm i doświadczenie

Profesjonalizm i doświadczenie

Doświadczenie zdobywane od 2002 r. pozwala nam na kompleksową realizację powierzonych zadań, począwszy od doradztwa technicznego w fazie projektowej, poprzez proces produkcyjny do montażu włącznie. 

Dopasowujemy nasze możliwości produkcyjne do indywidualnych potrzeb Klientów. Posiadamy nowoczesne biuro konstrukcyjne, park maszynowy na najwyższym technologicznym poziomie oraz jeden z najnowocześniejszych laserów światłowodowych - laser Bystar Fiber 4020 10 KW szwajcarskiej firmy Bystronic. 

Dzięki temu gwarantujemy naszym Klientom najlepsze jakościowo i technologicznie produkty i usługi. Zespół wykwalifikowanych projektantów, w ciągłym kontakcie z Klientem, pracuje nad każdym projektem. Najwyższa jakość i zadowolenie Klienta jest naszym nadrzędnym celem.

Wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologicznie rozwiązaniami dla produkcji wina zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w Targowisku.

EP1_Presse_1_F_b.jpg

Kompleksowe wyposażenie winiarni

Zobacz, jak wygląda tłoczenie soku z winogron w profesjonalnej winiarni wyposażonej w nasz sprzęt.

Weinberge bei Wachenheim.JPG

Historia firmy Scharfenberger Maschinenbau

Poznaj historię naszej firmy.

Szene_07_1_05_b.jpg

Procesy technologiczne w firmie TSN Sp. z o.o.

Dowiedz się, jak przebiegają najważniejsze procesy technologiczne przeprowadzane u nas każdego dnia.

Dokument patentowy

Dokument patentowy

Pobierz

Poznaj bliżej
naszą ofertę!

Przejdź do kontaktu