Adres

TSN Sp. z o.o.
Targowisko 422
PL 32-015 Kłaj

Dane kontaktowe

tel.: +48 12/28 44 900
e-mail: biuro@tsn.com.pl
logo-facebook logo-youtube

Godziny pracy biura: 7:00 – 16:00.
Godziny pracy magazynu: 6:00 – 14:00 

Nasza siedziba znajduje się 30 minut drogi od lotniska im. Jana Pawła II w Balicach, blisko autostrady A4 i drogi krajowej nr 4.

Zarząd: Iris Scharfenberger-Fischer i Rudolf Fischer
Właściciel: Iris Scharfenberger-Fischer

NIP: 513-00-00-136
REGON: 356383011
KRS: 0000080649

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
Sądowego Kapitał Zakładowy: 119.000,00 PLN

Kontakt

Członek Zarządu  
Rudolf Fischer
tel.: +49 (0)6322/600 2-21
e-mail: r.fischer@scharfenberger.de

Dyrektor Zakładu
Jerzy Krynicki
tel.: +48 12/28 44 903
e-mail: krynicki@tsn.com.pl

Administracja/Sekretariat
Agnieszka Szydłowska
tel.: +48 12/28 44 900
e-mail: biuro@tsn.com.pl

Kierownik Administracji/Kadry i Płace
Marta Wiśniewska
tel.: +48 12/28 44 906
e-mail: wisniewska@tsn.com.pl

Księgowość i Kadry
Kinga Szczygieł - Kowalska
tel.: +48 12/28 44 909
e-mail: szczygiel@tsn.com.pl

Marketing
Angelika Ślęczek
tel.: +48 12/28 44 904
e-mail: sleczek@tsn.com.pl

Kierownik Produkcji/Główny Technolog
Mirosław Gawenda
tel.: +48 12/28 44 901
e-mail: gawenda@tsn.com.pl

 

Produkcja/Mistrz 1
Bogdan Michalczyk
tel.: +48 12/28 44 915
e-mail: michalczyk@tsn.com.pl

Produkcja/Mistrz 2
Grzegorz Pagacz
tel.: +48 12/28 44 916
e-mail: pagacz@tsn.com.pl

Technolog/Programista
Mariusz Rudek 
Tel.: +48 12/28 44 905
e-mail: rudek@tsn.com.pl

Planowanie produkcji
Bartłomiej Wilusz
Tel.: +48 12/28 44 902
e-mail: wilusz@tsn.com.pl

Konstruktor
Tomasz Woźniak
Tel.: +48 12/28 44 918
e-mail: wozniak@tsn.com.pl

Sprzedaż urządzeń winiarskich
Łukasz Bicz
Tel.: +48 12/28 44 907
e-mail: bicz@tsn.com.pl

Zaopatrzenie
Łukasz Czubek
Tel.: +48 12/28 44 914
e-mail: czubek@tsn.com.pl

 

Serwis  „Hot Line” codziennie<br/>w godzinach od 6.00 do 22.00!

Serwis „Hot Line” codziennie
w godzinach od 6.00 do 22.00!

W sezonie zbiorów od 1 września do 31 października w godzinach od 6.00 do 22.00 działa w naszej firmie linia serwisowa „Hot Line”. W razie jakichkolwiek pytań/awarii do Państwa dyspozycji jest dwóch naszych serwisantów: p. Grzegorz Pagacz i p. Marian Długosz pod numerem telefonu: +48 606 111 962.

Przejdź do kontaktu

Skontaktuj się z nami!