Maszyny dla przemysłu spożywczego

A A A A

Podsumowanie roku 2013

Rok 2013 przebiegł w naszej firmie pod znakiem dynamicznego rozwoju i inwestycji.  Zakupiliśmy innowacyjny automat szlifierski firmy COSTA, dzięki któremu do oferty firmy została wprowadzona nowa usługa – szlifowanie powierzchni blach wieloformatowych, a do sprzedaży produkty z blach o powierzchni szlifowanej. Wyposażyliśmy stanowiska spawaczy w nowoczesny system odciągów gazów spawalniczych co pozwoliło nam uzyskać proekologiczny cykl produkcyjny o zwiększonej efektywności pracy spawaczy.

Oprócz wielu zmian w procesach produkcyjnych naszej firmy, miniony rok upłynął  również pod znakiem wielu działań marketingowych.

Po raz pierwszy pokazaliśmy Państwu nasze maszyny na Międzynarodowych Targach Poznańskich POLAGRA-TECH oraz tak jak co roku, zaprezentowaliśmy sprzęt dla winiarstwa na  Konwencie Polskich Winiarzy. Ponadto, kolejne dwie polskie winiarnie cieszą się prasami pneumatycznymi naszej firmy matki Scharfenberger GmbH & Co. KG Maschinenbau, których podzespoły mechaniczne zostały wykonane w naszym zakładzie w Targowisku .

Ubiegły rok  był również aktywny inwestycyjnie, w związku z przygotowaniem projektów i dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę dla kolejnych dwóch hal magazynowych. Pozwolenie to otrzymaliśmy pod koniec  roku. Planowe  zakończenie inwestycji to wrzesień roku 2014.