Maszyny dla przemysłu spożywczego

Kontakt

Rudolf Fischer
Członek zarządu
Tel.: +49 (0)6322/600 2-21
Fax : +49 (0)6322/600 2-821
fischer@tsn.com.pl
języki niemiecki, angielski
Jerzy Krynicki
Dyrektor zakładu
Tel.: +48 12/28 44 903
Fax : +48 12/28 44 910
krynicki@tsn.com.pl
języki niemiecki
Agnieszka Szydłowska
Sekretariat/Administracja
Tel.: +48 12/28 44 900
Fax : +48 12/28 44 910
szydlowska@tsn.com.pl
języki niemiecki
Marta Wiśniewska
Kierownik Administracji/Kadry i Płace
Tel.: +48 12/28 44 906
Fax : +48 12/28 44 910
wisniewska@tsn.com.pl
języki niemiecki
Angelika Ślęczek
Marketing
Tel.: +48 12/28 44 904
Fax : +48 12/28 44 910
sleczek@tsn.com.pl
języki niemiecki
Tomasz Woźniak
Konstruktor
Tel.: +48 12/28 44 918
Fax : +48 12/28 44 910
wozniak@tsn.com.pl
języki niemiecki, angielski
Mirosław Gawenda
Kierownik Produkcji/ Główny Technolog
Tel.: +48 12/28 44 901
Fax : +48 12/28 44 910
gawenda@tsn.com.pl
języki niemiecki, angielski
Mariusz Rudek
Technolog/Programista
Tel.: +48 12/28 44 905
Fax : +48 12/28 44 910
rudek@tsn.com.pl
języki angielski
Łukasz Bicz
Zaopatrzenie i logistyka
Tel.: +48 12/28 44 907
Fax : +48 12/28 44 910
bicz@tsn.com.pl
języki niemiecki
Bogdan Michalczyk
Produkcja/Mistrz
Tel.: +48 12/28 44 900
Fax : +48 12/28 44 910
biuro@tsn.com.pl
języki niemiecki
Robert Jarosz
Planowanie produkcji
Tel.: +48 12/28 44 902
Fax : + 48 12 28 44 910
jarosz@tsn.com.pl
języki niemiecki, angielski